Promocja!

Proskos Joga Camp: 19-27.04.2024 | REJESTRACJA

1899,00 

Zapisz się i skonfiguruj swój obóz

Spersonalizuj swój pobyt korzystając z dodatkowych atrakcji oferowanych podczas obozu.

Uczestnik/uczestniczka

Podaj dane osobowe uczestnika/uczestniczki obozu.

Pakiet obozowy

Wybierz interesujący Cię wariant obozu.

Strój obozowicza

Wybierz rodzaj stroju, jaki chcesz otrzymać w pakiecie uczestnika/uczestniczki.

Osoby towarzyszące

Osoby towarzyszące nie są uczestnikami obozu. Nie płacą za udział w obozie i nie trenują na boiskach. Osobą towarzyszącą może być np. dziecko, partner/partnerka lub znajomy, który jedzie z Tobą, ale nie trenuje.

Dodatkowe usługi

Dostosuj camp w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz z poniższych opcji te, które odpowiadają Ci najbardziej.

(+59,00 )

Możesz wykupić dodatkową koszulkę lub top obozowy, który doskonale sprawdzi się jako pamiątka z obozu lub prezent dla bliskiej osoby.

(+99,00 )

Możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie od anulacji udziału w campie. Pakiet za 99 zł upoważnia Cię to do rezygnacji i otrzymania pełnej wpłaconej dotychczas kwoty do 15 dni przed startem campu. Pakiet za 299 zł umożliwia Ci anulację udziału z campie bez konsekwencji bezterminowo (możesz wycofać się nawet w dniu rozpoczęcia obozu).

Cena produktu:1899,00 
Całkowicie:
W przypadku zaliczki pozostałą kwotę (drugą ratę) musisz opłacić w terminie maksymalnie 30 dni do daty obozu. Możesz zrobić to szybkim przelewem przez link, który znajdziesz w sekcji "moje konto" lub przelewem tradycyjnym. Nie akceptujemy wpłat gotówką.
SKU: joga-camp-portugalia-19-27-04-2024-rejestracja Kategoria: Tag: