Promocja!

Weekend Camp na PiP: 12-14.07.2024 | REJESTRACJA

Original price was: 1149,00 zł.Current price is: 949,00 zł.

Zapisz się i skonfiguruj swój obóz

Spersonalizuj swój pobyt korzystając z dodatkowych atrakcji oferowanych podczas obozu.

Uczestnik/uczestniczka

Podaj dane osobowe uczestnika/uczestniczki obozu.

Pakiet obozowy

Wybierz interesujący Cię wariant obozu.

Najczęściej wybierany pakiet spośród wszystkich wariantów.
Zwiększona liczba treningów i wymagający harmonogram.
2x pakiet Balance + opieka nad dziećmi w cenie.

Strój obozowicza

Wybierz rodzaj stroju, jaki chcesz otrzymać w pakiecie uczestnika/uczestniczki.

Osoby towarzyszące

Osoby towarzyszące nie są uczestnikami obozu. Nie płacą za udział w obozie i nie trenują na boiskach. Osobą towarzyszącą może być np. dziecko, partner/partnerka lub znajomy, który jedzie z Tobą, ale nie trenuje.

Dodatkowe usługi

Dostosuj camp w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. Wybierz z poniższych opcji te, które odpowiadają Ci najbardziej.

(+59,00 )

Możesz wykupić dodatkową koszulkę lub top obozowy, który doskonale sprawdzi się jako pamiątka z obozu lub prezent dla bliskiej osoby.

(+149,00 )

Możesz wykupić usługę analizy wideo Twojego treningu lub turnieju w trakcie obozu. Pamiętaj! Chcemy przeprowadzić Twoją wideoanalizę w sposób maksymalnie profesjonalny i poświecić tyle czasu ile będzie potrzeba aby wytłumaczyć Ci wszelkie wątpliwości i dac Ci pełen komplet informacji, jednak dostępność i czas Trenerów podczas campu jest ograniczony z uwagi na liczbę treningów oraz obowiązków organizacyjnych. Nie zawsze uda się przeprowadzić analizę podczas obozu, natomiast zawsze przeprowadzimy ją z Tobą w formie online po campie. :)

(+99,00 )

Możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie od anulacji udziału w campie. Pakiet za 99 zł upoważnia Cię to do rezygnacji i otrzymania pełnej wpłaconej dotychczas kwoty do 15 dni przed startem campu. Pakiet za 299 zł umożliwia Ci anulację udziału z campie bez konsekwencji bezterminowo (możesz wycofać się nawet w dniu rozpoczęcia obozu).

Regulamin i zasady uczestnictwa

Cena produktu:949,00 
Całkowicie:
W przypadku zaliczki pozostałą kwotę (drugą ratę) musisz opłacić w terminie maksymalnie 30 dni do daty obozu. Możesz zrobić to szybkim przelewem przez link, który znajdziesz w sekcji "moje konto" lub przelewem tradycyjnym. Nie akceptujemy wpłat gotówką.
Kategoria: Tag: