Skip to main content

KIM
JESTEŚMY?

Ten piękny sport to jeden z aktywnych sposobów wyrażania naszej filozofii życia “Beach life”. Wywodzi się ona z takich wartości, jak ciekawość świata, budowanie relacji oraz życiowy balans.
Wyrażając to poprzez “plażówkę” , odkrywamy nowe miejsca na całym świecie, zawiązujemy nowe przyjaźnie i staramy się zachować harmonię pomiędzy pracą a pasją.
O nas - 1 - Proskos

“Prosta” i “skos” to oznaczenia taktyczne bloku podczas gry. “Proskos” to neologizm powstały na polskiej plaży.

Marcin SzczechowiczCEO & Founder Proskos
O nas - 3 - Proskos

Początki plażowych akademii

Przede wszystkim ludzie

Wizja

Sukcesywny i stabilny rozwój, ciągła profesjonalizacja, innowacyjność oraz kreatywność – to wszystko przy utrzymaniu autentyczności i transparentności. Dążymy do podtrzymania statusu prekursora oraz inicjatora plażowych działań w Polsce, jednocześnie wchodząc na rynek europejski. Kierując się niezachwianymi wartościami, zarażamy kolejne osoby miłością do siatkówki plażowej.

Misja

Tworzymy kulturę plażową w Polsce poprzez popularyzację, edukację, obozy, treningi, turnieje, szkolenia i inne projekty. Skupiamy się na szkoleniu zarówno amatorów, jak i graczy profesjonalnych. Patrzymy w przyszłość obiektywnie i dzięki temu równie mocno angażujemy się w rozwój młodzieży.

Styl życia

Ten piękny sport to jeden z aktywnych sposobów wyrażania naszej filozofii życia “Beach life”. Wywodzi się ona z takich wartości, jak ciekawość świata, budowanie relacji oraz życiowy balans. Wyrażając to poprzez “plażówkę” , odkrywamy nowe miejsca na całym świecie, zawiązujemy nowe przyjaźnie i staramy się zachować harmonię pomiędzy pracą a pasją.

Strategia

Rozwijając naszą akademię, zaszczepiamy w wielu osobach pasję do plażowej rekreacji i rywalizacji. Jako oddolny ruch stworzyliśmy zaangażowaną społeczność – prawdziwe plażowe community, które daje nam solidne podstawy funkcjonowania. Przecierając biznesowe szlaki, tworzymy stabilną spółkę, która z powodzeniem przeprowadza kolejne projekty oraz nawiązuje wartościowe współprace. Dzięki naszym działaniom profesjonalizujemy branżę sportów plażowych i jesteśmy jej istotnym elementem.
O nas - 5 - Proskos

Pssst! Nie zastanawiaj się - będzie naprawdę fajnie!

Julia

Julia

Zazwyczaj odpisujemy w mniej niż godzinę. :)

I will be back soon

Julia
Hej, hej! Jak mogę Ci pomóc?

Zostaw wiadomość, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe.
Skontaktuj się przez:
chat